Xbox Gift Card Generator 2020 Unused 100%

Gjenerator i Kartave të Dhuratave Xbox 2020 i papërdorur 100%

janar 29, 2018 nga nga exacthacks

Gjenerator i Kartave të Dhuratave Xbox 2020 No Survey Pa pagesë Shkarko:

Breaking News for all xbox gamer player that we have very special program which can give you unlimited Xbox Gift Card Generator 2020 asnjë verifikim njerëzore apo sondazh. Kjo eshte nje 100% pa pagesë xbox gjenerator kartë dhuratë dhe ju keni një shans për të bërë tuaj tension jetën lojrave të lirë. Pra, ne duam të ndajnë pak informacion pak për xbox ari të jetojnë në mënyrë të lexoni me kujdes.

Xbox Live Gold Hyrje:

Çfarë është Up Everybody! Këtu është shans për të marrë të lirë Xbox ari jetojnë + pikë microsoft through our site ExactHacks. We introduce our new generator for this purpose which allows you to generate these secrets such as Xbox Gift Card Generator 2020 falas. Por në mënyrë që të luajnë lojra online Pro Evolution Soccer 2017, Minecraft Story Mode, Dragon Age Inquisition and many more things that you have to pay for it. Before creating this Xbox Live Gold Gift Card Code Generator 2020 Unë e bëri gjithashtu të paguajnë qindra dollarë për të gjitha këto gjëra.

Ju nuk mund të luajë vetëm online me miqtë tuaj në vend të Xbox lojëra ekskluzive, por ju mund të jepni lojra falas në çdo muaj të vetëm në qoftë se ju e dini dikush si unë përmes xbox 360 ose një xbox. Falë këtij vazhdimin e këtij Xbox One dhe prapa compatibility. Ju mund të merrni lojra më të lirë një muaj tani kohë sa ju xbox abonentë ari.

Megjithatë kohë ju jeni ajo që i tha se ju mund të luajnë këto lojëra krejtësisht falas. Vetëm duke i dhënë shembuj disa me lojëra të awesome Banner Saga 2, fushë beteje 4, Borderlands, Deus Ex: Revolution Human, Game of Thrones etj. Ka shumë më shumë argëtim në këtë sistem do të kesh pas kodeve përdorin ar. Dhe ju mund të merrni 3 në 5 lojra falas në muaj që është e mirë për ju.

Rreth Points Microsoft:

If your Xbox system is decline then you would not be able to connect it until you have update your Xbox with Microsoft points card which works such as your money. Kjo metodë u futur në 2013 për Xbox 360 dhe një xbox, si dhe. Kjo metodë e pagesës dixhitale të cilat ju mund të përdorni për sistemet tuaj Xbox për t'u lidhur me lojëra të botës. Ju mund të blini 80 pikë MS me $1 dhe $5 vlerë të 400 pikë MS. Kjo është mënyrë shumë e lehtë për të paguar dhe për të përmirësuar llogarinë tuaj Xbox, por kjo bëhet me emrin e kartë dhuratë.

Çfarë është Codes Gold Xbox Live + MS Pikët Generator 2020:

Pra djema tani duhet të dini se si të merrni Xbox Live kode ari falas + pikë Microsoft dhe si mjet i jonë do të punojë. Kjo është shumë e shumë e thjeshtë ju vetëm duhet të kenë këtë produkt i cili është në dispozicion vetëm në këtë faqe. Ky program do të ju jap unike dhe të punës kodet pakufizuar ari + MS Pikët pa asnjë kosto.

Features:

  1. Kodet janë duke punuar 100% dhe Unique.
  2. Pikët Pa pagesë Microsoft 400, 800, 1600 dhe 4000.
  3. 1 Muaj, 3 muaj dhe 12 Muaj Gold Anëtarësim Cards pa akuza.
  4. Ajo është duke punuar Easy dhe Trustable për të gjitha vendet.

Kodet Xbox Live Gold + MP Generator 2018

How Xbox Gift Card Generator 2020 është vepra:

Ju duhet të shkarkoni këtë program nga faqen tonë të parë dhe të instaloni në sistemin tuaj [mushama, PC]. Fusni emrin e përdoruesit dhe zgjidhni rajonin tuaj si ju mund të shihni screenshot e sipërme të këtij gjenerator që ju do të keni 4 lloj Pikët Microsoft dhe ju duhet të zgjidhni se sa të doni. Pastaj zgjidhni kartën e anëtarësisë të cilat kanë 3 llojin e vlerave [1 Muaj, 3 muaj ose 12 Muaj].

Dhe në fund pasi të gjithë vendosjen goditi në “fillimi Generator” button dhe procesi do të fillojë për të gjeneruar çdo gjë. Kur të gjithë të përfundojë përdorur këtë kodet dhe të gëzojnë sistemin tuaj me të lirë nga çdo rrezik.