PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5 Unlimited Money [Everything]

PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5 Paratë e pakufizuara [Gjithçka]

shtator 3, 2020 nga nga exacthacks

PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5 Paratë e pakufizuara [Gjithçka] Shkarko falas:

Përshëndetje Vizitorë! Ne kemi një apk shumë të veçantë për ju që quhet PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5. Nëse vërtet dëshironi ta shijoni këtë lojë më shumë sesa lojtarët e tjerë, atëherë shkarkoni nga faqja jonë.

Parathënie PlayerUnknown's Battlegrounds:

PUBG Mobile është plot argëtim dhe argëtim. Kjo lojë lëshohet në 23 marsh, 2017 ju mund ta luani këtë lojë me miqtë tuaj. Katër lojtarë në një ekip. Gjëja më e mirë në këtë lojë është që ju keni kaq shumë mënyra të ndryshme në këtë lojë.

Kur të filloni këtë lojë, ju do të shkoni në hollin dhe 99 armiqtë do të bashkohen në një minutë. Në fillim të lojës ju do të arrini në një aeroplan automatikisht dhe tani do të hidheni në vendin tuaj të preferuar. Pas arritjes në tokë ju duhet të merrni armët tuaja të preferuara dhe të vrisni armiqtë tuaj sa më shpejt që të mundeni.

Ju gjithashtu mund të luani harta të ndryshme si miramar, sanhok, grupe etj. Në mënyrën Arcade ju mund të luani ndeshjen me snajper, ndeshje e shpejtë dhe ndeshje lufte. Ekziston edhe një mënyrë tjetër evoground mode.

Postimi i mëparshëm: Call Of Duty Mod Mod Apk 1.0.16

Në mënyrën evoground mund të luani dy lloje të ndeshjes së vdekjes së ekipit dhe mënyrën zombie dhe mund të luani mënyrën e bibliotekës. Modaliteti më i famshëm është Ndeshja e vdekjes së Ekipit.

Në këtë ndeshje ka dy skuadra, secila skuadër ka nga katër lojtarë dhe ju keni 10 koha minutë dhe ekipi me rezultat më të lartë do të fitojë. Kjo lojë ka grafikë ultra HD dhe shpejtësi ekstreme të kornizës. Ka Miliona tifozë duan të luajnë këtë lojë Unë shpresoj se ju do të gëzojnë këtë lojë më shumë se çdo lojë tjetër celular.

PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5 Karakteristikat e Parave të Pafund:

Ju do të jeni në gjendje të merrni gjithçka falas të pakufizuar në lojën pubg pa kosto duke përdorur apk-në tonë të modës. Pra, nëse keni një shans për të marrë ndonjë gjë në lojë, atëherë çfarë po pret. Thjesht ndiqni hapat dhe shkarkoni PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5 me shëndet të pakufizuar, para dhe uc gjithashtu.

EMRI APKAPK-në e PUBG MOD
LUANI NJEANDROID 4.3 +VERSION
VERSION APKv1.1.09.5
ÇMIMIASNJE
Madhësia e skedarit38MB
NEVOJET RREZENASNJEHERE

Për të shijuar këtë lojë duhet të keni numrin maksimal të armëve dhe burimeve të tjera. Ju jeni vetëm një hap larg për të përmbushur dëshirën tuaj dhe thjesht shkarkoni këtë apk modë pubg mibile dhe nuk ka nevojë të hakoni uc, para ose shëndet për këtë qëllim.

Ne kemi një aplikacion të ri i cili është me të vërtetë i lehtë për tu instaluar dhe i aftë të ekzekutohet në të gjitha sistemet pa pasur probleme. Edhe nëse keni ndonjë çështje na komentoni më poshtë.

Pse duhet të shmangni hakimin e lojës mobile PUBG?

Ju mund të keni gjetur një mjet hack për lojën pubg por këto nuk janë të sigurta për ju. Zhvilluesi i lojërave do të ndalojë llogarinë tuaj në pubg nëse do t'i bëni këto gjëra me lojën tuaj.
Shumë faqe pretendojnë se lojtari nuk do të përballet me vështirësi për të luajtur këtë lojë si p.sh.:
Nuk tërhiqem: Lojtari mund të gjuajë armiq në distancë të madhe pa ndonjë problem.
Pa bar: Duke përdorur atë version hack nuk do të keni bar në lojë.
Hiqni mjegullën: Ju mund të luani shumë mirë pa mjegullën shqetësuese.
Shumë karakteristika të tjera të pretenduara nga administratorët, por të gjitha janë të rreme sepse zhvilluesi i PUBG nuk lejon të hakojë lojën e tyre. Ata kanë një tipar shumë të fortë dhe e bëjnë lojën e tyre të sigurt me ta. Nëse do të përpiqeni ta bëni këtë, do të ndaloheni nga zhvilluesit e pubg.

Pshtë PUBG Mobile Mod Apk 1.1.09.5 I sigurt?

2gjëja e dytë është se nëse pirateria e pubg është e rrezikshme për lojën tuaj, kështu që apk mod është i sigurt dhe përgjigja e thjeshtë është PO. Sepse ne punojmë në këtë lojë me lejen e këtij zhvilluesi të lojës dhe paguajmë për të gjitha këto gjëra.