Call Of Duty Mobile Mod Apk 1.0.16 + Unlimited Money

Call Of Duty Mod Mod Apk 1.0.16 + Paratë e pakufizuara

gusht 14, 2020 nga nga exacthacks

Call Of Duty Mod Mod Apk 1.0.16 + Shkarkim i pakufizuar i parave:

A jeni gati për të marrë Call Of Duty Mod Mod Apk 1.0.16 + Paratë e pakufizuara? COD Mobile nuk ka nevojë të prezantohet për shkak të popullaritetit të saj. Zhvilluesi ka përfshirë grafikë të nivelit ekstrem në lojë.

Diçka rreth thirrjes së lojës së detyrës mobile:

Oneshtë një nga lojërat më të njohura të serive të lojërave të luftës që ka qindra miliona tifozë. Tani përdoruesit e lëvizshëm gjithashtu mund të shijojnë këtë lojë me aftësitë tuaja për t'u ngritur në krye në Mënyrën Konkurruese të Renditur. Lojtarë jo të mjaftueshëm mund të argëtohen me miqtë e tyre gjithashtu.

Kjo thirrje e detyrës lojë celular është në dispozicion falas për të luajtur me mods të ndryshme. Secili mod ka më argëtim se të tjerët, kështu që ju mund ta shijoni atë si ju shumë. Por ka disa burime premium janë gjithashtu të vlefshme për të shijuar këtë lojë të cilat janë shumë të shtrenjta.

Postimi i mëparshëm: Candy Crush Saga Mod Apk 1.180.1

Kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar këtë Call Of Duty Mod Apk v1.0.16 për 2020 lojtarët me para të pakufizuara.

Pse Zgjidhni Modeli i Thirrjes së Detyrës Mobile Apk 1.0.16?

Ekzistojnë disa arsye për të marrë këtë modul celular COD Apk 1.0.16 dhe disa prej tyre janë:

  1. Ju mund të rritni kërcimin tuaj, shpejtësia dhe shkalla e zjarrit përmes kësaj apk.
  2. Nuk ka penallti kërcimi dhe dukshmëri të radarit për lojtarët.
  3. Lojtarët kanë zgjedhje për të xhiruar për të kërcyer, thërrime dhe të prirur në lojë.
  4. Do të keni para të pakufizuara, wallhack, aimbot dhe asnjë rikthim arme.
  5. Në fillim të lojës ju mund të zhbllokoni të gjithë personazhet / Armët.

Ka shumë burime të tjera të disponueshme në lojë. Aplikacioni ynë mod do t'ju bëjë më të ngazëllyer dhe të aftë të mposhtni kundërshtarin tuaj në lojë.

Specifikimet Mod lojë:

Emri ApkCall Of Duty Mobile APK
Luajandroid 4.3 + Version
Versioni Apkv1.0.16
çmimfalas
Madhësia e skedarit25MB
Duhet rrënjakurrë

Ne po e ndajmë këtë apk me grafikë të lartë dhe do të keni FUN më shumë se lojtarët e tjerë. Shtë një version i fundit i 2020 dhe në dispozicion pa verifikim ose anketim njerëzor. Nuk ka rrënjë të kërkuar, do të funksionojë plotësisht i sigurt me pajisjet tuaja.