dhjetor 6, 2019 | 11:47 jam
Ti je ketu:  / Feature Posts / Hack Tools / Hacks tjera / WiFi Password Hacker 2019
wifi-password-hacker-software-free-download-per-laptop

WiFi Password Hacker 2019

WiFi Password Hacker 2019 [përditësuar] No Survey Pa pagesë Shkarko:

Ne të sjellë mjet shumë të veçantë hack për ju, e cila quhet WiFi Password Hacker 2019 dhe ne vendosim për të ndarë me ju. Në këtë tutorial ju do të jetë në gjendje për të kuptuar se si të kollitem fjalëkalimin wifi në android ose pc. Ne testuar këtë WiFi Password cracker nga ekipi ynë programimit dhe pastaj ne jemi të publikimit. Ky program nuk kanë gabim dhe e thatë mjet është përdorur për WEP plasaritje. Kjo është mënyra më e lehtë për të kollitem ndonjë fjalëkalim WiFi. Ne do të përpiqemi për të udhëzuar se si ju mund të përdorni këtë mahnitshme hacking mjet.

Ku WiFi Password Hacker Punon?

Fjalëkalimi hacker WiFi 2019 punon për PC dhe Android pa gabim. Ne të krijuar atë për të dy sistem dhe shtuar efekte speciale për të. Ju mund ta përdorni atë në të gjitha dritaret të tilla si:

  • dritare 7, 8, 9 &10
  • e Windows Phones

WiFi Password Hacker 2019 kanë karakteristika shumë të fuqishme dhe ju mund të kollitem ndonjë fjalëkalim të mbrojtur rrjetin WiFi në një minutë. Ajo do të punojë 100 herë më mirë se çdo gjenerator online ose v5. Pasi të keni të provoni këtë mjet të mahnitshme që ju nuk do të kërkoni kurrë si “se si të kollitem WiFi fjalëkalimin në dritaren laptop 10” ose “se si të kollitem fjalëkalimin WiFi për android pa rrënjë“.

Si të përdorni WiFi Password Hacker 2019?

Para së gjithash ju duhet të shkarkoni dhe të instaloni këtë mjet hack në PC ju / Laptop / Mac?i lëvizshëm. Gjëja më e mirë është këtu se kjo Password WiFi Hacker 2019 është në dispozicion pa verifikim të njeriut ose sondazh.

kur software është shkarkuar ju keni për të hapur mjet duke klikuar dyfishtë mbi ikonën e mjet. Pas një dritare vetëm të hapur të cilat kanë mundësi të ndryshme e cila do të marrë të dhëna nga ju .Pastaj Ju duhet të klikoni mbi drop down menu (si ju mund të shihni në imazhin më poshtë) dhe zgjidhni interface ju do të donte për të punuar në. Pastaj klikoni nga ekran ndërhyrja WEP Plasaritje .Pas gjitha një dritare do të hapet vetëm si e dhënë më poshtë në imazhin .

WiFi Password Hack Tool saktë

WiFi Password saktë Hacks Tool

Pas shtypni butonin OK .Në hapin e 3 , ju keni për të goditur në të mundësuar opsionin xterm . Tani kanë një imazh sy dhe duhet të jenë pikat e hyrjes, ku klienti connected.Then shtypni OK .Pas atë një dritare e re do të hapet e cila do të na japë listën e klientit të lidhur .

WiFi Password saktë Hacks Tool

Në hapin e fundit e dytë ju vetëm duhet për të mbyllur dritaren WEP hetoj dhe shtypni mbi butonin wifi WEP. Kur klikoni mbi të, një dritare e re do të hapet si imazhin më poshtë (WEP Attack). Një listë do të jetë e hapur do të ketë pika të ndryshme të qasjes .Pastaj drop down listë dhe klikoni në pikën e qasjes që ju dëshironi për të zgjedhur.

WiFi Password saktë Hacks Tool

Në fund , Pas përfundimit të procesit hack do të përfundojë do të mund të shohin çelësi WEP encryption . Pra, vetëm WiFi Password Hacker 2019 software Shkarkim për Android ose Windows pa verifikim të njeriut ose sondazh. Ekipi ynë dua të falë të gjithë ju djema që me të vërtetë na inkurajojnë përdorimin e këtyre games keygens ose hack mjete.

4 KOMENTE

  • Sa e mahnitshme faqen tuaj, të cilat kanë mjete të lirë të punës.

  • Uau, mjet i mrekullueshëm hack. Vështrim i përgjithshëm i faqen tuaj është e mrekullueshme.

  • Ju të ruaj të holla wow

  • Pune e shkelqyer! Thanks =)

Lënë një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar ( i nevojshëm )

Don `t kopje text!