tetor 18, 2019 | 1:46 pm
Ti je ketu:  / CD Keys PC-Xbox-PS / Games / Dragon Ball Fighterz CD Key Generator
Dragon Ball Fighterz CD Key Generator

Dragon Ball Fighterz CD Key Generator

Dragon Ball Fighterz CD Key Generator (PlayStation 4, Xbox nje, PC, Ninetendo Switch).

Dragon Ball Fighterz CD Key Generator 2018Mirë se vini Guys! Sot ne kemi një lojë më të shtrenjta gjenerator kryesor i Xbox, PS4 dhe sistemi pc. Which called is Dragon Ball Fighterz CD Key Generator pa sondazh ose verifikimin e njeriut. Por, para se të shkoni në butonin Shkarko ne duam të ndajmë disa informacione rreth lojës, kështu që të lexoni artikullin e plotë për rezultat më të mirë.

për Dragon Ball Fighterz lojë:

Dragon Ball Fighterz është një lojë luftëtar zhvilluar nga veprat e sistemit Arc dhe drejtori është Junya Motomura. Kjo lojë është publikuar nga Bandai Namco Entertainment në 26 janar 2018. Dragon Ball Fighterz game is available on different platforms such as:

  • Microsoft Windows
  • Ninetendo swtich
  • PlayStation 4
  • Xbox nje

Opinioni i përgjithshëm i njerëzve në lidhje me këtë lojë është shumë pozitiv, ajo është një nga lojës më të mirë luftëtar. Të cilat ofrojnë saktësi të shkëlqyer dhe të mjedisit luftuar për të është e përdoruesit.

dy Modes:

Moreover this game is very popular for it’s excellent visuals and attractive music. Dragon Ball Fighterz game has two modes of playing, Përdoruesit mund të luajnë atë në mënyrë të vetme-player, si dhe mënyrën e multi-player.

Historia e lojës sillet rreth një komploti të veçantë. Ka disa misione dhe detyra të cilat janë të plotësohet nga gamer. Ka shumë karaktere të ndryshme, disa karaktere janë të përshtatshëm për lojë dhe disa janë jo të përshtatshëm për lojë.

Si për të luajtur?

Ndërsa duke luajtur në përdorues multi-lojtar ka për të krijuar një ekip të tij. Çdo lojtar ka për të zgjedhur 3 karaktere dhe një karakter është i kontrolluar në një kohë nga përdoruesi. Ju mund të kaloni në lojtar tjetër, kur është e nevojshme. Duke përdorur një përdorues karakter mund të përdorë gjithashtu edhe ndihmën e një tjetër për lëvizje të ndryshme duke luftuar kundër armikut.

Në këtë lojë ka shumë karaktere, disa janë të shquar, ndërsa disa janë për rolin anësor. Çdo karakter ka atë të vetë lëvizje të veçantë për luftën. Ka disa lëvizje universale dhe çdo karakter ka aftësi për të përdorur lëvizje të tilla.

Dragon Ball Fighterz ka gameplay unik dhe të dobishëm. Është i famshëm në botë për grafikë e saj dhe kontrollorët. In short Dragon Ball Fighterz is one of the best fighting game of present era.

Unë nuk do të marrë më shumë kohë të tuaj, sepse unë e di pse ju jeni këtu, so come to point and check our Dragon Ball Fighterz CD Key Generator.

Dragon Ball Fighterz CD Key Generator

About Dragon Ball Fighterz CD Key Generator:

This Dragon Ball Fighterz Serial Keygen will give your unlimited unique and working keys to play free game on all platform like Xbox One, PlayStation 4 dhe PC. Është punon shumë shpejt, sepse ne kemi shtuar karakteristika shumë të fuqishme.

We are offering this Dragon Ball Fighterz CD Key Generator pa verifikuese ose anketës kërkesat e njeriut. Pra, ju nuk keni nevojë për të blerë këtë lojë të shtrenjtë në internet, thjesht provoni programin tonë një herë dhe të jenë të lumtur përgjithmonë.

Ne kemi përfshirë auto përditësuar funksionin e cila gjithmonë do të kontrollojë se është status serial çelësat dhe të sigurt për të punuar 100%. It Dragon Ball Fighterz Activation Code Generator është e dobishme për të gjitha vendet.

Thjesht instaloni programin tonë në PC apo Mac dhe pastaj zgjidhni atë sistem ku ju doni të luajnë lojë. If you don’t understand what to do click on Help button and watch video how to generator Dragon Ball Fighterz Serial Keys. Ajo do të jetë e dobishme për ju dhe më në fund goditi në “Generate Key” opsion dhe prisni deri sa ju të shihni çelësin tuaj në ekranin tuaj. Have fun!

Lënë një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar ( i nevojshëm )

Don `t kopje text!